קלדוניה החדשה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- קלדוניה החדשה

נכס למכירה בקלדוניה החדשה

קלדוניה החדשה היא שטח צרפתי בדרום האוקיאנוס השקט הכולל תריסר איים. ידוע בחופי הדקלים שלו, יש לו לגונה מלאת חיים מתחת למים שעם 24,000 הקמ"ר היא אחת הגדולות בעולם. שונית אלמוגים ענקית מקיפה את האי הראשי, Grand Terre, יעד מועדף על חובבי צלילה. בעיר הבירה נומאה נמצאים מספר רב של מסעדות בסגנון צרפתי וחנויות יוקרה.

קלדוניה החדשה היא שטח צרפתי מעבר לים הנמצא בדרום מערב האוקיאנוס השקט, מזרחית לאוסטרליה. כאשר הצרפתים התיישבו בנאורו, הם השתלטו על אדמות המדינה. חלקם הוענקו למושבות כרכוש פרטי, ואילו אחרים הוקצו לקנקים כ"מילואים ". אך עתודות אלה נותרות רכוש צרפתי.

 

אם ברצונך לקנות נכס למכירה בקלדוניה החדשה ההליך אינו קל מדי.

בדיוק כמו שאר מדינות האוקיאנוס השקט, בעלות על קרקעות בקלדוניה החדשה קשה לבסס. רכישת זכויות בקרקע להשכרה קשה בשל המסורות הקדומות של העברת זכויות בעלות על קרקע. מלבד זאת, קיימות מחלוקות בין המתיישבים והילידים לגבי מי באמת הבעלים של האדמה.

ישנם מקומות שונים בהם תוכלו לחפש נכס למכירה בקלדוניה החדשה.

בפובורג בלאנשו נמצאים מבנים יפים וארכיטקטורה קולוניאלית. רובע נומאה זה מזכיר את סוף המאה התשע עשרה ועדיין שומר על כמעט שישים בניינים קולוניאליים.

 

 

Poindimié ממוקם על החוף הצפון-מזרחי של האי המרכזי של קלדוניה החדשה, גרנדה טר. זה מקום נהדר ללמוד עוד על תרבות הקנאק. בחלק הצפוני הזה של המדינה, השבטים חיים חיים פשוטים מאוד עם דיור ומתקנים בסיסיים. וזה יכול להיות אידיאלי להעברה ולקניית נכס למכירה בניו קלידוניה

הכפר בוריל הוא עיירה ציורית עם מבנים היסטוריים רבים, כמו גם מגדלור ישן בגוארו וסניף הדואר הצבאי הישן. מוזיאון בוריל מציע הצצה אל

ההיסטוריה של קלדוניה החדשה ותוכלו גם לראות את הגיליוטינה האחרונה ששימשה בארץ. מחוץ לעיר עצמה נמצא שונית האלמוגים, המופיעה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. אחת האנדרטאות המפורסמות ביותר בעיר זו היא בונהום דה בוריל, תצורת סלעים על החוף הלוקחת את שמה מהדמיון לכאורה לאדם החובש כובע.

אז תוכלו לבחור באחד מהאיים המפוארים הללו בהם רוכשים נכס למכירה בקלדוניה החדשה ואנחנו בטוחים שתמצאו את הנכס המתאים לכם.

  •  
    עוברים לקלדוניה החדשה. מגורשים ומתגוררים בקלדוניה החדשה

        אנו בעיצומה של עונת הקיץ. תיירים פולשים לחופים הכי סנאמיים, רבים מחפשים יעד של הרגע האחרון בכדי להיות מסוגלים ליהנות קצת משקט אחרי שנה אינטנסיבית של עבודה והקרבה. כולנו יודעים שהקיץ הוא העונה המיוחלת ביותר מסיבות שונות. אבל למה להגביל את עצמך לתקופה קצרה ופשוטה? נסביר את עצמנו טוב יותר. הא ...

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB